KONST / Litografier / Färglitografi 7584020
*
nr 758 4020
Färglitografi
Kjell Sandquist, -88, 21/170, bladets mått: 57 x 76
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 maj 2012
kl 19:54:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 20:26:45
1
200 kr
7/5 22:37:58
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik kjell sandquist litografi litografier litografiskt blad
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:38
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:29
*
Färglitografi
nr 758 4020
Färglitografi
Kjell Sandquist, -88, 21/170, bladets mått: 57 x 76
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 maj 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/5 20:26:45 | 1 | 200 kr |
| 7/5 22:37:58 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik kjell sandquist litografi litografier litografiskt blad
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:38 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:29



